فرم پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول (لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین)

مجله شرط بندی اچ سی آپ تقدیم میکند

فرم پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول (لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین)

فرم پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول لیگ قهرمانان اروپا

فرم پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول ،لیورپول پس از دریافت چیزی کـه ممکن اسـت عده اي از هواداران احساس می کنند مساعدترین قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا اسـت، سه‌شنبه شب برای بازی اول یک چهارم نهایی خود با بنفیکا بـه ورزشگاه دالوز می رود.

 

قرمزها در مجموع 2-1 اینترمیلان را از تورنمنت کنار گذاشتند تا بـه این جا برسند، در حالی کـه تیم نلسون وریسیمو مدعی پیروزی 3-2 مقابل آژاکس در دو بازی شد.

 

پیش نمایش مسابقه

داروین نونز ؛ بازیکن جوان بنفیکا، در حالی کـه لیست او از طرفداران اروپایی هر هفته در حال افزایش اسـت، قهرمان ساعت تیمش مقابل آژاکس بود تا آن ها را بـه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آمستردام برساند.

 

پس از تساوی 2-2 دو تیم ضعیف در بازی اول، نونز تنها گل بازی برگشت را در 13 دقیقه مانده بـه اتمام بـه ثمر رساند تا شانس تا حدودی بر هم بخورد، و اروگوئه اي کـه گل آزاد را بـه ثمر رساند، مطمئنا می تواند رقم بسیار خوبی را بـه ارمغان بیاورد. از طرف هاي‌ علاقه مند دراین تابستان.

 

نونز یک‌بار دیگر مقابل اسپورتینگ براگا در نبرد روز جمعه لیگ برتر – اینبار از روی نیمکت – هدف قرار گرفت اما پنالتی او بی اهمیت بود زیرا بنفیکا در شب 3-2 شکست خورد و ویتینها برنده مهم میزبان را بـه ثمر رساند.

 

دیدن پایان 9 بازی شکست ناپذیری در تمامی رقابت‌ها بـه سختی آماده‌سازی ایده‌آل برای دیدار با لیورپول اسـت و بنفیکا هرگز نتوانسته اسـت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با فرم فعلی خود عبور کند – اخیراً بـه بایرن تعظیم کرده اسـت. مونیخ دراین مرحله درسال 16-2015.

 

با این حال، دو گل مقابل اسپورتینگ براگا حداقل باعث شد تا بنفیکا در هر بازی از ابتدای سال، موفق بـه گلزنی شود، و انها شش بازی از هشت بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا را در زمین خود برده اند، بنابر این لیورپول باید هوشیار باشد. انها مبادا در نهایت مانند بارسلونا شوند.

 

اگر تیمی بخواهد مقاومت قابل توجه لیورپول را در چمن آنفیلد بشکند، این دارنده اسکودتو اینترمیلان بود کـه اینکار را بـه سبکی انجام داد و لائوتارو مارتینز در تلاشی تماشایی از راه دور برای جالب کردن چیزها در بازی برگشت، اینکار را انجام داد.

 

با این حال، کارت قرمز الکسیس سانچز مدتی بعد از مرگ هر یک از نراتزوری ها امیدهای یک مبارزه دراماتیک را گرفت، زیرا تلاش هاي‌ لیورپول در سن سیرو انها را بـه یک چهارم نهایی رساند و رویای چهارگانه هنوز برای کوپ خشن زنده اسـت.

پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول «لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین»

فرم پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول

قرمزها در دیدار روز شنبه لیگ برتر مقابل واتفورد از بهترین بازی خود فاصله زیادی داشتند، اما با این وجود با ضربه سر دیوگو جوتا و پنالتی فابینیو از خط گذشتند – نتیجه اي کـه باعث شد آن ها برای هردو و دو بـه قله صعود کنند. -نیم ساعت قبل از این کـه منچسترسیتی نظم را برقرار کند.

 

شکست مقابل اینتر در بازی برگشت تنها بازی‌اي اسـت کـه لیورپول در 17 بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها پیروز نشده اسـت – هر 7 بازی آخر خارج از خانه انها با پیروزی بـه اتمام رسیده اسـت – و تیم کلوپ تمام فوریه و مارس را بدون گلی پشت سر گذاشته اسـت. دور از خانه.

 

لیورپول دراین مرحله در لیگ قهرمانان 2020-2021 توسط رئال مادرید فرستاده شد، اما انها همچنین دریک هشتم نهایی فصل 06-2005 در مجموع 3-0 بـه بنفیکا شکست خوردند ودر مجموع 5-3 در مجموع صعود کردند. یک چهارم لیگ اروپا 10-2009.

 

اخبار تیم

وضعیت مصدومیت بنفیکا در هفته‌هاي‌ اخیر نسبتاً ثابت باقیمانده اسـت و وریسیمو توانست از هاریس سفروویچ بـه عنوان بازیکن تعویضی در شکست مقابل براگا در جمعه شب استقبال کند.

 

رودریگو پینیو ؛ مهاجم همکار ؛ همان‌ گونه غایب اسـت، اگر چه لوکاس وریسیمو نیز غایب اسـت ؛ کـه بـه نظر می‌رسد فصلش بـه اتمام رسیده اسـت و او از پارگی رباط صلیبی التیام می‌یابد. عادل طرابت نیز بـه دلیل یک مشکل ادکتور باخت براگا را از دست داد اما از ان زمان در تمرین شرکت کرده اسـت و بـه نظر می‌رسد برای این یکی خوب خواهد بود.

 

نیکلاس اوتامندی – یکی از هفت بازیکن بنفیکا کـه اگر در این جا کارت زرد بگیرند، بازی برگشت را از دست می‌دهند – و یان ورتونگن برای بازگشت خود بـه زمین آشنای آنفیلد آماده میشوند و نونیز بی شک بـه ترکیب اول باز میگردد، بـه احتمال زیاد بـه جای گونکالو راموس. .

 

علیرغم این کـه کلوپ در ابتدا مدعی شد کـه ترنت الکساندر-آرنولد هفته ها طول می‌کشد تا از مشکل همسترینگ خود خلاص شود، مدافع راست مقابل واتفورد روی نیمکت بودو می تواند برای بازگشت خود در ورزشگاه دالوز آماده باشد.

 

همچنین انتظار میرود کـه کورتیس جونز و جوئل ماتیپ علیرغم ضربه‌هاي‌ خفیف مچ پا و سر بـه ترتیب از آمادگی کامل برخوردار باشند، در حالی کـه نابی کیتا آماده اسـت تا پس از مصدومیت زانو بازگردد زیرا کلوپ این هفته از یک تیم کاملا آماده انتخاب می شود.

 

محمد صلاح روزهای سختی را در برابر حسن کامارا در روز شنبه پشت سر گذاشت و با توجه بـه این کـه سادیو مانه و لوئیز دیاز گزینه هاي‌ تازه تری را از روی نیمکت ارائه کردند، کلوپ باید دریک سوم پایانی این هفته تصمیم بزرگی بگیرد.

 

ترکیب احتمالی بنفیکا:

Vlachodimos; ژیلبرتو، اوتامندی، ورتونگن، گریمالدو؛ سیلوا، ماریو، وایگل، اورتون؛ نونز، یارمچوک

 

ترکیب احتمالی لیورپول:

آلیسون; الکساندر-آرنولد، ماتیپ، ون دایک، رابرتسون؛ هندرسون، فابینیو، تیاگو؛ جوتا، مانه، دیاز

پیش بینی بازی بنفیکا و لیورپول «لیگ قهرمانان اروپا، 16 فروردین»

اینستاگرام بنفیکا

می گوییم: بنفیکا 1-2 لیورپول

بنفیکای الهام گرفته از نونز باید در مقابل هواداران خود برای این تساوی عظیم اروپایی آماده شود، اما خط دفاعی کهنه‌کار آن ها از ورتونگن و اوتامندی می تواند گزینه‌هاي‌ سهولت برای مهاجمان افسارگسیخته لیورپول باشد.

 

کلوپ اعتراف کرد کـه تیمش بـه اندازه کافی مقابل واتفورد خلق نکرد، زیرا بازیکنان پس از تعطیلات بین‌ المللی شروع بـه گل زدن کردند و این ممکن اسـت نزدیک‌تر از چیزی باشد کـه قرمزها میخواهند، اما آن ها همان‌ گونه باید از نقص‌هاي‌ دفاعی اخیر بنفیکا برای کسب نخستین قهرمانی استفاده کنند.

 


منبع: hceap.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا