فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

مجله شرط بندی اچ سی آپ تقدیم میکند

فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

منچسترسیتی بـه دنبال ثبت یازدهمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر اسـت کـه بعد از ظهر شنبه بـه ورزشگاه امارات متحده عربی می رود تا بـه مصاف آرسنال برود.سیتیزن ها در حال حاضر هشت امتیاز با چلسی رده دوم در بالای جدول فاصله دارند ؛ در حالی کـه آرسنال با چهار امتیاز اختلاف نسبت بـه وستهام یونایتد رده پنجمی در رده چهارم قرار دارد.فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی را در سایت سیپاری بت انجام دهید.

 

پیش نمایش مسابقه

آرسنال در ماه‌هاي‌ ابتدایی فصل 2021-2022 با انتقادهای زیادی مواجه شد، اما این چند هفته مثبت برای توپچی‌ها بوده اسـت، کـه هر یک از 5 بازی اخیر خودرا در تمام رقابت‌ها پیروز شده‌اند، از جمله چهار پیروزی متوالی در لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون. وستهام، لیدز یونایتد و نوریچ سیتی.

 

تیم میکل آرتتا در واقع 14 بار در سه بازی اخیر خود بـه ثمر رسانده اسـت، در 21 دسامبر در جام اتحادیه اروپا ساندرلند را 5-1 شکست داده ودر روز باکسینگ دی در لیگ با 5 گل از نوریچ گذشته اسـت.

 

توپچی ها قرار بود در تاریخ 28 دسامبر بـه مصاف ولورهمپتون واندررز در لیگ بروند، اما این بازی بـه دلیل مشکلات ویروس کرونا در اردوی وولوز بـه تعویق افتاد. با این وجود، باشگاه شمال لندن هنوز 19 بازی در لیگ برتر در طول فصل 2021-2022 انجام داده اسـت.

 

رکورد 11 برد، دو تساوی و 6 شکست برای آن ها 35 امتیاز بـه ارمغان آورده اسـت کـه برای رده چهارم کافی اسـت، با 4 امتیاز اختلاف نسبت بـه وستهام رده پنجمی، اما تاتنهام هاتسپر و منچستریونایتد نیز هردو معتقد خواهند بود کـه در جایگاه چهارم قراردارند. دراین مرحله از کمپین، چهار نفر برتر مسابقه دهید.

فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

دراین بازی هیچ آرتتا روی خط مسابقه حضور نخواهد داشت، زیرا تست کرونای اسپانیایی مثبت شده اسـت و گفته میشود کـه شیوع بیماری در میان کارکنان باشگاه وجود داشته اسـت.

 

در همین حال، من سیتی پس از پیروزی 1-0 مقابل برنتفورد در چهارشنبه شب وارد رقابت آخر هفته خواهد شد و فیل فودن تنها گل این مسابقه را مقابل تیم توماس فرانک بـه ثمر رساند.

 

سیتیزن ها اکنون در هر یک از 10 بازی اخیر خود در لیگ پیروز شده اند، کـه باعث شده آن ها بـه صدر جدول صعود کنند و 50 امتیاز از 20 بازی ابتدایی خود در فصل 2021-2021 کسب کنند.

 

شاگردان پپ گواردیولا با چلسی 8 امتیازی و 9 امتیازی با لیورپول رده سومی اختلاف دارند و دومی روز یکشنبه بـه سومین لیگ برتر خواهد رسید، بنابر این منچسترسیتی می تواند در قله در ست بعدی حتی بهتر از این باشد. بازی هاي‌ لیگ برتر انگلیس

 

قهرمان فعلی انگلیس در 7 ژانویه قبل از میزبانی از چلسی در لیگ برتر در 7 ژانویه در جام حذفی بـه مصاف سویندون تاون خواهد رفت و این خطر وجوددارد کـه انها در قله شروع بـه فرار کنند.

 

من سیتی در 11 بازی از 12 بازی اخیر خود مقابل آرسنال در تمامی رقابت ها پیروز شده اسـت، از جمله پیروزی 5-0 در بازی معکوس در ورزشگاه اتحاد در اوایل این فصل، در حالی کـه انها از دسامبر 2015 در لیگ برتر مقابل توپچی ها شکست نخورده اند.

 

اخبار تیم

آرسنال روز شنبه بـه دلیل مصدومیت دوباره بدون خدمات سعد کولاسیناچ خواهد بود ؛ در حالی کـه پیر امریک اوبامیانگ هنوز با تیم اصلی در ورزشگاه امارات متحده عربی حضور ندارد.کالوم چمبرز ؛ تاکیهیرو Tomiyasu ؛ سدریک سوارس ؛ اینسلی مایتلند-نیلز نیز زیر تست کوروناویروس مثبت هستند، بـه طوری کـه بن سفید دوباره می تواند در سمت راست خط برای توپچی ها از ویژگی هاي‌.

 

ممکن اسـت تنها یک تغییر از تیمی کـه دفعه قبل موفقیت 5 گل مقابل نوریچ را آغاز کرد، با امیل اسمیت روو بـه طور بالفعل بـه جای گابریل مارتینلی رخ دهد ؛ و الکساندر لاکازت دوباره انتظار میرود کـه علیرغم این کـه بـه شدت با یک انتقال مرتبط اسـت، هدایت خط را بر عهده بگیرد. دور از باشگاه

 

در مورد من سیتی، کایل واکر ؛ رودری و جان استونز بـه دلیل عدم آمادگی جسمانی در برابر برنتفورد غایب بودند و مشخص نیست کـه آیا این سه نفر برای انتخاب در این جا درنظر گرفته خواهند شد یا خیر.

 

ناتان آکه در دفاع چپ مقابل برنتفورد تحت تاثیر قرار گرفت و می‌توانست در ان منطقه از زمین بازی ادامه دهد، اما انتظار میرود کـه تغییراتی نسبت بـه بازی مقابل فرانک ایجاد شود و ایلکای گوندوگان ؛ ریاض محرز و رحیم استرلینگ همگی در صف شروع برای قهرمانی باشند. .

 

فودن می تواند بـه عنوان یک نه کاذب برای میهمان بازی کند، با حذف جک گریلیش ؛ در حالی کـه گابریل ژسوس نیز می تواند روی نیمکت بیفتد، در حالی کـه محرز احتمالاً در موقعیت گسترده اي باز میگردد.

 

ترکیب احتمالی آرسنال:

رمزدیل; وایت، هلدینگ، گابریل، تیرنی؛ ژاکا، پارتی؛ ساکا، اودگارد، اسمیت رو. لاکازت

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی:

ادرسون; کانسلو، دیاس، لاپورته، آکه؛ بی سیلوا، گوندوگان، دی بروین؛ محرز، فودن، استرلینگپس زمینه سبز کلمات SM

 

می گوییم: آرسنال 1-2 منچسترسیتی

آرسنال بعد از نتایج قوی نسبت بـه خودش احساس خوبی خواهد داشت و ما انتظار داریم کـه این رقابت فشرده در ورزشگاه امارات متحده عربی باشد. با این حال، نمی‌توان رکورد من سیتی در برابر توپچی ها را نادیده گرفت و ما از تیم گواردیولا برای کسب سه امتیاز دیگر حمایت می‌کنیم.

 

در نخستین روز سال جدید، دو تیم با فرم در لیگ برتر بـه مصاف هم میروند و ما منتظر یک 90 دقیقه سرگرم‌کننده بین این دو هستیم. منچسترسیتی در صدر جدول ودر میانه یک برد طولانی می آید، در حالی کـه آرتتا در نهایت آرسنال گلزنی می کند و بـه نظر می رسد کـه تیمی اسـت کـه می تواند برای رسیدن بـه 4 تیم برتر رقابت کند.

 

ما از هردو تیم برای گلزنی در روز شنبه حمایت می‌کنیم، نه بـه این دلیل کـه این یک اتفاق عادی دراین بازی اسـت، بلکه بـه این دلیل کـه هردو تیم در فرم گلزنی عالی بـه میدان میرسند. آرسنال در هر 6 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها گلزنی کرده اسـت و 5 گل مقابل نوریچ و ساندرلند و همچنین 4 گل مقابل لیدز بـه ثمر رسانده اسـت. من سیتی در هر 6 بازی اخیر خود گلزنی کرده اسـت، از جمله 6 گل مقابل لستر، 7 گل در مقابل لیدز و 4 گل مقابل نیوکاسل.

فرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتیفرم پیش نمایش آرسنال مقابل منچسترسیتی

پوند به امتیاز

گمانه زنی هاي‌ زیادی در مورد آینده رحیم استرلینگ بـه خصوص پس از تعداد محدود حضور او در ابتدای فصل مطرح شده اسـت. با این حال، بـه نظر می رسد کـه بقیه بـه او کمک کرده اند، زیرا او اکنون بـه نظر می رسد.

 

تهدیدی برای گلزنی او برای انگلیس در یورو 2020 بوده اسـت ودر 10 بازی اخیر خود برای منچسترسیتی در همه ی رقابت ها 6 گل بـه ثمر رسانده اسـت. ما از استرلینگ حمایت می‌کنیم تا آخر این هفته مقابل آرسنال بـه گل برسد، تیمی کـه در اوایل کمپین بـه او پیوسته بود.

 

آیا آرسنال برای خارج کردن قطار من سیتی از ریل نیاز دارد؟

توپچی ها بـه نورویچ سفر کردند تا فرم خوب خودرا افزایش دهند و اینکار را بـه سبک انجام دادند. ساکا در همان دقیقه 6 دروازه را باز کرد و تیرنی تنها دقایقی قبل از سوت نیمه دوم یک گل نادر بـه ثمر رساند.

 

آرسنال در نیمه دوم تسلط داشت ودر دقیقه 67 با گل دوم ساکا سه گل را بـه ثمر رساند. در 6 دقیقه مانده بـه اتمام زمان، لاکازت ضربه نقطه اي را بـه گل تبدیل کرد ودر وقت هاي‌ اتلاف شده، اسمیت روو گل پنجم را بـه ثمر رساند تا یک نمایش هجومی چشمگیر دیگر از آرسنال بـه اتمام برسد.

 

ترکیب پیشبینی شده آرسنال : رمزدیل، تیرنی، هولدینگ، گابریل، وایت، ژاکا، پارتی، اودگارد، لاکازت، ساکا تعویض شده و مارتینلی

 

منچسترسیتی در سفر چهارشنبه شب خود بـه برنتفورد تغییراتی ایجاد کرد اما با این وجود توانست تقریبا تمام امتیازات 3 را کسب کند. گل انفرادی فودن در دقیقه 16 برای سیتیزن ها برای بردن بازی کافی بود، بازی کـه در ان استرلینگ، محرز و گوندوگان همگی استراحت داشتند. سیتی اکنون بـه لطف امتیازات لیورپول و چلسی در هفته‌هاي‌ اخیر، 8 امتیاز در صدر جدول فاصله دارد و بـه نظر میرسد کـه عنوان قهرمانی در دستان آنهاست.

 

ترکیب پیشبینی شده من سیتی : ادرسون، کانسلو، لاپورته، آکه، دیاس، گوندوگان، دی بروین، استرلینگ، سیلوا، فودن و ژسوس

 

اخبار تیم

آرسنال : کولاسیناچ، اوبامیانگ، چمبرز، تومیاسو و سوارس بـه نظر می رسد این آخر هفته را از دست بدهند.

 

من سیتی : استونز، دلپ، واکر و رودری ممکن اسـت سفر بـه پایتخت را برای بازدیدکنندگان از دست بدهند.

 

سوالات شما برای آرسنال مقابل من سیتی

آرسنال مقابل من سیتی

برنده شدن چه کسانی هستند؟

منچستر سیتی محبوبیت آشکار این کتابساز اسـت.

 

آخرین دیدار این دو تیم چه امتیازی بود؟

من سیتی 5-0 آرسنال، 28/8/21.

 

شروع چه ساعتی است؟

12:30 بـه وقت گرینویچ، 13:30 CET.

 

منبع: hceap.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا