قایق کامل (Full Boat) در پوکر چیست؟

مجله شرط بندی اچ سی آپ تقدیم میکند

قایق کامل (Full Boat) در پوکر چیست؟

قایق کامل «Full Boat» در پوکر چیست؟

قایق کامل «Full Boat» «یا طبق معمولً فقط “قایق”» نام مستعار پوکر برای یک خانه کامل اسـت – یک دست متشکل از سه کارت یک رتبه و دو کارت دیگر.

 

قایق کامل یا طبق معمولً فقط “قایق” نام مستعار پوکر برای یک خانه کامل اسـت. یک خانه کامل شامل سه کارت با رتبه یکسان بـه همراه دو کارت با رتبه یکسان دیگر اسـت. بـه عبارت دیگر، مثل این اسـت کـه هردو سه تا از یک نوع و یک جفت را هم زمان در دست بگیرید.

 

در این راهنما موارد زیر را یاد خواهیم گرفت :

چگونه قایق هاي‌ کامل در پوکر نام گذاری می شوند؟
قایق ها در پوکر چگونه رتبه بندی می شوند؟
قایق کامل من در هولدم چقدر قوی اسـت؟
چرا در پوکر بـه فول هاوس قایق میگویند؟

قایق کامل «Full Boat» در پوکر چیست؟

قایق کامل «Full Boat» در پوکر چیست؟

قایق های کامل در پوکر چگونه نام گذاری می شوند؟

قایق‌هاي‌ کامل «یا «خانه‌هاي‌ کامل»» با استفاده از سیستم X پر از Y نام‌گذاری میشوند کـه X سه جزء یک نوع و Y جزء جفت اسـت. بـه عنوان مثال، کل خانه KKKQQ بـه عنوان “پادشاهان پر از ملکه ها” نامیده میشود در حالی کـه خانه کامل QQQKK بـه عنوان “ملکه هاي‌ پر از پادشاهان” نامیده میشود.

 

قایق ها در پوکر چگونه رتبه بندی می شوند؟

همیشه ابتدا با سه جزء اصلی خانه کامل مشورت می‌شود. 88877 «هشت پر از هفت» AA222 «دئوس پر از آس» را شکست می‌دهد زیرا این سه جزء قوی‌تر هستند.

 

با فرض این کـه دو بازیکن همان سه جزء یکنواخت را در اختیار داشته باشند، آنگاه با زوج مشورت می‌شود. بـه عنوان مثال، 88877 بـه 888KK باخت. اگر مولفه جفت نیز یکسان باشد، فول هاوس ها بـه هم گره می‌خورند زیرا فول هاوس ها از هیچ کیکری استفاده نمیکنند.

 

قایق کامل من در هولدم چقدر قوی است؟

قایق‌هاي‌ کامل «یا «خانه‌هاي‌ کامل»» تقریبا همیشه دست‌هاي‌ بسیار قوی در هولدم هستند، اما استثناهایی نیز وجوددارد. بهترین فول هاوس ها در هولدم همیشه با استفاده از هردو کارت سوراخ شکل می گیرند . خانه‌هاي‌ کاملی کـه فقط با استفاده از یک کارت سوراخ شکل می گیرند،

 

بـه‌خصوص اگر با جفت پایینتر تخته متصل باشند، بـه احتمال زیاد بیشتر تحت سلطه هستند. بـه عنوان مثال مراقب 7 برابر نگه داشتن روی تخته 7788x باشید زیرا رقیب ما برای شکست دادن ما فقط باید یک هشت در سوراخ داشته باشد.

 

چرا در پوکر به فول هاوس قایق می گویند؟

هیچ‌کس بـه طور قطعی نمیداند، اما رایج ‌ترین نظریه این اسـت کـه قماربازان قایق‌هاي‌ رودخانه‌اي تصمیم گرفتند نام ان را از «تمام خانه» بـه «قایق کامل» تغییر دهند، زیرا بازی اغلب روی قایق انجام می ‌شد.

 

خلاصه کامل قایق

اصطلاح “قایق کامل” بـه سادگی یک نام مستعار برای رتبه بندی دست کامل در پوکر اسـت. چرا برای اطلاعات بیشتر این مقاله را در مورد فول هاوس در پوکر بررسی نمیکنید ؟

 

منبع: hceap.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا