چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

مجله شرط بندی اچ سی آپ تقدیم میکند

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

شـما بـه WSOP یا هر سری تورنمنت دیگری برای این موضوع نمی‌روید، با این امید کـه از فشار دوری کنید.چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP را دراین پست بادقت بالا مطالعه کنید.

 

در واقع هدف شـما باید دقیقا برعکس باشد. اگر بـه نقاطی با فشار بالا رسیدید، بـه این معنی اسـت کـه برای چیز مهمی بازی می کنید – برای یک دستبند.

 

پولی کـه زندگی را تغییر میدهد، در برابر بازیکن بزرگی کـه میخواهید بازی خودرا با ان تست کنید، دریک میز پایانی، یا بـه عنوان رهبر چیپ کـه دیروقت بازی می کنید.

 

دریک رویداد شـما می‌خواهید دراین مکان ها باشید زیرا چیزهای زیادی برای بازی کردن وجوددارد. هیجان انگیز اسـت! این چیزی اسـت کـه شـما برای ان کار کرده‌اید.

 

هنگامی کـه آنجا هستید، آخرین چیزی کـه می‌خواهید این اسـت کـه عملکرد کمتری داشته باشید. بازیکنانی کـه من با انها کار کرده ام و با فشار دست و پنجه نرم میکنند اغلب دو سوال می پرسند:

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

چرا برخی از بازیکنان می توانند تحت فشار پیشرفت کنند؟

و مهمتر از آن، آیا می توان آن را یاد گرفت؟

در مورد سوال اول، واقعیت این اسـت کـه عده اي از بازیکنان بـه طور طبیعی تمایل بیشتری بـه تحمل فشار دارند – این در سیم کشی، طبیعت، زیست شناسی آنهاست.

 

یا انها تجربیاتی داشته اند، چه در پوکر و چه در جاهای دیگر، کـه باعث میشود این یک توانایی طبیعی بـه نظر برسد، در حالی کـه در واقع در طول سال‌ها تقویت شده اسـت.

 

عده اي از بازیکنان در واقع برای عملکرد خوب بـه فشار نیاز دارند. انها تحت فشار رشد میکنند زیرا مغز انها را مانند هیچ چیز دیگری فعال می‌کند.

 

ناامید نشو آن ها مشکلات بازی ذهنی نیز دارند، اما زمانی کـه فشار کمتر اسـت، مانند مراحل اولیه تا میانی یک تورنمنت یا خریدهای کمتر، مشکلات انها بیشتر اسـت.

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

پاسخ سوال دوم کاملاً بله اسـت. تعداد زیادی از بازیکنان پوکر بزرگی وجود دارند کـه من در طول سال‌ها با آن ها کار کرده ام و باید خودشان را تمرین می دادند تا بتوانند فشار را برای تصمیم گیری درست در لحظات مهم زندگی شان بهتر بازرسی کنند.

 

بنابر این، بله، اگر در حال حاضر قادر بـه انجام ان نیستید، کاملاً می‌توانید یاد بگیرید کـه چگونه تحت فشار پیشرفت کنید.

 

در دوره ویدیویی جدید خود ؛ چند استراتژی کلی و خاص را بیان میکنم کـه می‌توانید برای مدیریت بهتر فشار از آن ها استفاده کنید. بحث در مورد ان دریک مقاله خیلی زیاد اسـت، بنابر این من قصد دارم ان را کوتاه کنم و چهار نکته کلیدی را بـه شـما ارائه کنم.

 

بازی ذهنی برای مسابقات پوکر تنظیم کنید

از کد: PokerNews برای دریافت 50 دلار تخفیف در دوره آموزشی بازی ذهنی Jared Tendler برای مسابقات پوکر استفاده کنید.

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

درک کنید که اعصاب مشکلی ندارند

در سطح پایه، اگر فکر میکنید مشکل اعصاب اسـت، باعث حواس پرتی میشوند. این تفاوتی با تمرکز بر احساسی کـه در حین بازی دارید ندارد. الان ان را امتحان کنید – با ادامه خواندن این مقاله، روی احساس پاهایتان تمرکز کنید.

 

بـه محض این کـه فوکوس خودرا تقسیم می کنید و سعی می کنید در حین خواندن حروف روی صفحه هردو روی پاهای خود تمرکز کنید، نمی‌توانید اطلاعات را نیز بـه درستی پردازش کنید. ظریف اما متمایز اسـت.

 

همین اتفاق زمانی میوفتد کـه بـه احساس عصبی اجازه دهید تمرکز شـما را از عمل و تصمیم گیری درست دور کند. شـما فقط بـه این دلیل کـه ذهن شـما در دو مکان اسـت عملکرد ضعیفی دارید.

 

افزایش فشار را بشناسید

آیا می‌توانید “گفته هایي” را کـه هنگام فشار در اطراف احساس می کنید پیدا کنید؟ هنگامی کـه ان را تشخیص دادید، باید فعالانه بـه دنبال رسیدن بـه مکان مناسب باشید.

 

بـه عنوان مثال، برای تغییر دیدگاه خود در مورد اعصاب، بـه خود بگویید: «من میتوانم از این احساس هیجان‌زده شوم، زیرا دراین نقطه کار کرده‌ام.»

 

این تغییر در دیدگاه را بر اساس دانش و تجربه اي کـه در طول حرفه پوکر خود بـه دست آورده اید، قرار دهید. سپس، هر فکری کـه بـه ذهنت ان میرسد.

 

یک جمله یا عبارت کوتاه بسازید و ان را درونی کنید تا زمانی کـه زمانش رسید، آماده مقابله با افزایش استرس و فشار باشید.

 

بزرگ ترین اشتباهی کـه بازیکنان مرتکب می شوند این اسـت کـه تصور میکنند این تغییر در دیدگاه باید راحت باشد زیرا زمانی کـه انها احساس فشار نمی‌کنند واضح اسـت.

 

اشتباه. فشار باعث می‌شود کـه بـه طرز فکر قبلی برگردید. شـما باید این دیدگاه جدید را آموزش دهید تا در واقع فکر کردن بـه طور خودکار تحت فشار راحت تر شود.

 

WSOP 2021: 8 چیزهایی کـه بازیکنان پوکر باید یقیناً بـه WSOP بیاورند – و 2 مورد را کـه نباید بیاورید!

 

از خیال بافی دست بردار

رویا دیدن راحت اسـت، اما تحقق رویا بسیار سخت تر اسـت. منطقی اسـت درست اسـت؟ اما هرچه بیشتر بـه خودتان اجازه دهید رویاپردازی کنید .

 

در مورد ساختن میز نهایی دریک رویداد می‌دانی بزرگ، برنده شدن یک دستبند، یا تسلط بر میز در جریان زنده – بیشتر احساس می کنید کـه رویا از قبل متعلق بـه شماست.

 

وقتی فکر می کنید چیزی مال شماست، در برابر این کـه ان را از شـما گرفته شود، دفاع خواهید کرد. این یک دلیل متداول اسـت کـه چرا بازیکنان وقتی تحت فشار هستند.

 

بـه صورت تدافعی بازی میکنند، بـه خصوص زمانی کـه چیپ لیدر هستند. آن ها احساس میکنند چیزی برای از دست دادن دارند.

 

پوکر استارز

در این جا راه درستی برای چارچوب بندی ان وجوددارد: رویاها باید شامل یک تشخیص هوشیارانه از انچه در واقع برای انجام دادن نیاز اسـت داشته باشند.

 

احساس توهم نداشته باشید کـه از قبل مال شماست. ذهنی تهاجمی داشته باشید و برای تحقق ان هر کاری لازم اسـت انجام دهید.

 

کنترل فشار جدول نهایی

اگر بـه این نقطه رسیدید، تبریک می‌گوییم! شـما راه درازی را آمده اید. بازی کردن یک میز نهایی برای بازیکنانی کـه تجربه زیادی ندارند یک مسئله بزرگ‌تر اسـت، مثلا اگر این نخستین میز نهایی شـما باشد یا نخستین میز باشد کـه بـه اندازه کافی پشته بزرگ دارید کـه وادار نباشید استراتژی فشار/فولد بازی کنید.

 

گاهی اوقات میتوان با تصمیم گیری واضح در مورد انچه میخواهید، فشار را کاهش داد. آیا هدف شـما بالا رفتن در مقیاس پرداخت، دنبال کردن ICM یا برنده شدن اسـت؟ داشتن چنین وضوحی می تواند مقداری از فشار را از بین ببرد.

 

البته اگر قرار اسـت برای برد بروید بازهم تنش/فشار زیادی وجود خواهد داشت. کاری کـه شـما سعی می کنید انجام دهید سخت اسـت.

 

درک کن کـه سخته گاهی اوقات ترس از این وجوددارد کـه “اگر برنده نشدم، چه احساسی خواهم داشت؟” پتانسیل درد را در آغوش بگیرید، از ان دوری نکنید.

چهار روش شگفت انگیز برای کنترل فشار در WSOP

باید احساس ناراحتی کند. باید سخت باشد فقط یک نفر میتواند این عنوان را داشته باشد و بـه‌طورکلی افراد در تورنمنت‌ها در مقابل کسانی کـه وارد می شوند، بسیار نادرتر اسـت.

 

پوکر جوایز شرکت نمی‌دهد کـه اگر در رویداد های کافی بازی کنید، در نهایت برنده ان خواهید شد. شـما باید هر بار بیرون بروید و ان را بـه دست آورید. بله، کمی شانس بـه نفع شـما می‌خواهد. اما هنوز باید ان را بدست آورید.

 

گاهی اوقات فشاری کـه احساس می کنید راه ذهن شـما برای فرار از درد و راحت‌تر کردن کار اسـت. گرفتارش نشو تا زمانی کـه برنده نشوید، هر راهی کـه بروید، احساس درد خواهید کرد. اما با انجام هر کاری کـه میتوانید برای پیروزی انجام دهید، درد کمتری احساس خواهید کرد.

 

بهترین بازیکنان پوکر بدون دستبند WSOP چه کسانی هستند؟

تنظیم بازی ذهنی

من دوست دارم هر یک از شـما را مربیگری کنم تا فشار WSOP را بهتر مدیریت کنید، اما این عملی نیست. با درنظر گرفتن این موضوع، من نخستین دوره ویدیویی خودرا ایجاد کردم تا بـه تعداد زیادی از شـما کمک کنم.

 

در WSOP و سایر تورنمنت هاي‌ بزرگ بهترین حالت خودرا داشته باشند. علاوه بر یک ماژول در مورد چگونگی پیشرفت تحت فشار، این دوره همچنین بـه حوزه هاي‌ کلیدی زیر می‌پردازد:

 

اهداف خودرا تعیین کنید
بازی خودرا بشناسید
شیب و سایر احساسات را نظارت کنید
از فرسودگی شغلی اجتناب کنید
وارد منطقه شوید
تحت فشار رشد کنید
تمرکز را روی میز حفظ کنید
فرآیند تصمیم گیری خودرا آموزش دهید

 

این ماژول ها بر اساس تجربه من با مشتریانی اسـت کـه برای رویداد های بزرگ آماده می شوند ودر واقع شامل جلسات مربیگری ضبط شده با مت افلک و دیگو ونتورا هستند.

 

13 ساعت محتوای ویدیویی رابا کمتر از خرید در WSOP دریافت خواهید کرد. شـما میتوانید اطلاعات بیشتر را در این جا در وبسایت من پیدا کنید . از کد PokerNews برای صرفه جویی 50 دلاری استفاده کنید.

 

منبع: hceap.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا