چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد

مجله شرط بندی اچ سی آپ تقدیم میکند

چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد

چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد

لاس وگاس مملو از بازی هاي‌ نقدی کم ریسک و بازیکنان قابل بهره برداری اسـت. حریفانی را کـه دوست دارید روی میزها ملاقات کنید را بـه شـما نشان خواهیم داد.چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد.

 

هیچ چیز بهتر از استراحت در بزرگ ترین شهر جهان و صرف یک ساعت یا یک روز دریک بازی نقدی پر جنب و جوش نیست. تمرکز خودرا حفظ کنید، بادقت بازی کنید، و بازیکنان دیگر ممکن اسـت چند صد دلار بـه بودجه سفر شـما اضافه کنند. بـه طور کلی، سطح بازی بالا نیست، بنابر این میتوانید بـه اسانی با Hold’Em خوب و مستحکم درآمد کسب کنید.

 

بنابر این این راهنمای بازی‌هاي‌ کم ریسک «تا 2 دلار / 5 دلار» اسـت تا بتوانید در سفر بعدی – یا شاید نخستین بار – بـه شهر گناه استراحت کنید ودر حیات وحش شرکت کنید.

 

از بین هزاران نفر انتخاب کنید

یکی از دلایل اصلی قمار در وگاس سطح و تنوع بازیکنان بازی هاي‌ نقدی اسـت کـه مطمئناً در این جا پیچیده تر از هر وگاس دیگری در جهان اسـت. در این جا شـما همچنین با جوانی آشنا خواهید شد کـه برای نخستین بار پس از موفقیت بزرگ آنلاین بـه صورت زنده بازی میکند.

 

و همچنین با مستی مهمان‌ بازی کـه میـــخواهد چند ساعت قبل از ملاقات با دوستانش قمار کند. اگر با سهام 2 دلار / 5 دلار بازی کنید، احتمالاً با بازیکنان بزرگ زیادی روبه‌رو نخواهید شد، اما همان‌ گونه با افرادی ملاقات خواهید کرد کـه از طریق قمار امرار معاش می کنند.

 

از آنجایی کـه بازی ها بسیار متفاوت هستند، موفقیت تا حد زیادی بـه انتخاب بازی هاي‌ پوکر بستگی دارد – اما همچنین بـه انتخاب حریفان و درک شـما از نحوه برخورد با آن ها بستگی دارد .

چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد

بنابراین :

و مسلماً برای سرگرمی – ما امروز قصد داریم عده اي از انواع بازیکنان را بیش از حد تعمیم دهیم و ببینیم چگونه می‌توانیم آن ها را از سهام خود محروم کنیم. اما قبل از شروع، یک نکته مهم دیگر کـه نباید فراموش کنید: چت کردن با میز اسـت. اینکار نه تنها باعث میشود شـما دوستانه‌تر بـه نظر برسید و همبازی‌هایتان آسان‌تر پول خودرا برای شـما بگذارند، بلکه اطلاعات رایگانی در مورد نحوه بازی و سطح تجربه راند بـه شـما میدهد.

انواع بازیکنان وگاس
بازنشسته «پیش از موعد».

 

در طول روز در بازی هاي‌ نقدی ملاقات می کنیداغلب بازیکنان مسن‌تری کـه اغلب در لاس وگاس بازنشسته شده‌اند و بـه دنبال آرامش و کمی بازنشستگی بیشتر هستند. هرازگاهی در این جا با یک بازیکن باتجربه و خوب مواجه میشوید، اما اکثر آن ها بـه طور خاصی درخشان نیستند. اگر این بازیکنان قبل از فلاپ دوباره ریزش کنند، دقیقاً یک جفت بالا خواهند داشت و اگر می توانند مشتاقانه در نوبت افزایش دهند. حداقل دو جفت بالا برای انها بنویسید.

 

انها بـه ندرت دخالت می کنند و تقریبا همیشه بر اساس دست فعلی خود بازی می کنند. بلوف زدن با این بازیکنان آسان اسـت – بـه خصوص زمانی کـه شرایط دشوار می شود «مثلا زمانی کـه فلش امکانپذیر می شود» – زیرا مغالطه عدم شکست دریک جفت در دست برای انها اهمیت ویژه اي دارد. زمانی کـه ضعف نشان می‌دهند بـه انها حمله کنید

 

حرفه ای سنگ زنی

“سوز کردن حرفه اي” تقریبا مانند یک توهین بـه نظر میرسد، اما قرار نیست چنین باشد. هر شخصی کـه بتواند با بازی پوکر امرار معاش کند نیز شایسته احترام اسـت. این بازیکنان بـه ندرت در بازی هاي‌ 1 / 2 دلاری و 1 / 3 دلاری یافت می شوند، اما در بازی هاي‌ 2 / 5 دلاری با انها روبه‌رو خواهید شد.

 

حرفه اي اغلب با رفتارش سر میز مورد توجه قرار می‌گیرد – آن ها آرام هستند، دلال ها را می شناسند و موارد مشابه – یا مستقیماً از طریق بازی آن ها. این نوع هم تیمی ها اغلب سخت ترین رقابت شـما روی میز خواهند بودو با درگیر شدن با آن ها چیز زیادی بـه دست نمی آورید. هرازگاهی آن ها بسیار قابل پیشبینی بازی می کنند و شـما میتوانید از برخی ترفندها استفاده کنید، اما جدول اهداف بسیار آسان تری بـه ما می دهد.

 

استعداد جوان

تعداد زیادی از جوانان اینروزها پوکر بازی می کنند، اما فریب عینک آفتابی و هدفون را نخورید – انها بازیکن پوکر خوبی نمی‌شوند. بازیکنانی کـه باید بـه انها توجه کنید اغلب لباس‌هاي‌ منظمی می پوشند و صندل‌هاي‌ معمولی می پوشند – دانشجویان کالج، فقط کمی عصبی.

 

بازیکنان جوان اغلب تهاجمی تر هستند، آن ها سه بار دریک پری فلاپ گسترده بالا می آورند و دست هاي‌ پوکر خودرا سریع تر بازی می کنند . دریک مکالمه، تشخیص یک طرفدار معمولی پوکر از طرفدار چند میز در تعطیلات در وگاس آسان اسـت.

 

اروپایی

این البته یک تعمیم اسـت، اما بازیکنان زنده اروپایی طبق معمولً در سطح بالاتری نسبت بـه بازیکنان زنده از ایالات متحده هستند. بـه نظر می‌رسد تفاوت زیادی بین این دو وجوددارد – اروپایی ها عاشق بلوف و تعامل زیاد هستند. بلوف هاي‌ زیادی در بازی هاي‌ نقدی زنده در وگاس وجود ندارد.

 

اما زمانی کـه یک بازیکن اروپایی خوب در مقابل خود داشته باشید، میتواند بـه سرعت تغییر کند. شـما باید بـه صورت موردی تصمیم بگیرید، اما وقتی بـه شـما میگویند کـه قمار بخش بزرگی از سفر آنهاست، اغلب نشانه این اسـت کـه آن ها از یک گیمر معمولی بهتر هستند.

 

هنگام بازی با اروپایی ها در وگاس، بـه خاطر داشته باشید کـه مردم محلی تقریبا هرگز از افزایش چک بـه عنوان بلوف استفاده نمی کنند، در حالی کـه در اروپا این امر مسلم تلقی می شود.

 

دنیای خانم ها

تعصبات در مورد قماربازان زن امروزه بسیار کمتر از گذشته مفید اسـت، زیرا تعداد زیادی از زنان اینروزها در سطح بسیار بالاتری بازی می کنند. تعداد زیادی از آن ها بد بازی می کنند، اما این بـه این دلیل اسـت کـه اکثر افراد بدون توجه بـه جنسیت بد بازی می کنند. تعداد زیادی از بازیکنان مرد این اشتباه را مرتکب می شوند کـه سعی می کنند بـه هم تیمی هاي‌ زن قلدری کنند. وقتی یک زن تجربه اي بـه دست آورد، انتظار چنین چیزهایی را دارد و اجازه نمیدهد وی را اذیت کنند. بـه چاقوی باز برخورد نکنید.

 

همچنین بازیکنان پوکر زن بسیار جذابی در وگاس وجود دارند، بنابر این اجازه ندهید حواس خودرا پرت کنید یا از “خوب بودن” غافل شوید. مانند سایر بازیکنان، انها فقط بـه دنبال یک چیز هستند – پول شـما. بهترین عملکرد خودرا نشان دهید و اجازه ندهید فریفته شوید.

 

شکارچی جکپات

هرازگاهی با کسی بازی می‌کنید کـه بازی هاي‌ بزرگ می خواهد. این بازیکنان می توانند یک معدن طلای واقعی باشند. اما مراقب باشید زیرا این بازیکنان ممکن اسـت برتر از شـما باشند.

 

شگفت‌انگیز اسـت کـه چقدر بازیکنان خوب واقعاً چند صد دلار روی میزهای پایین قمار میکنند، زیرا بازی را جدی نمی گیرند. حتی با یک دست ضعیف‌تر، علیه او تماس بگیرید ودر صورت امکان، با او شرط‌بندی ارزشی داشته باشید، زیرا این بازیکن دوست دارد تراشه‌ها را دور بزند.

 

ستاره در حال ظهور

اغلب بازیکنانی را خواهید دید کـه هر پات را می‌گیرند و سعی می کنند خودشان جدول را ببرند. این ها افراد نسبتاً جوان‌تری هستند، اغلب با دهان بزرگ و همیشه با منیت بزرگ، کـه می خواهند بـه همه ی ثابت کنند کـه سوپراستار بعدی هستند. زمانی کـه نمیخواهید برای دست‌هاي‌ بی‌اهمیت شانس بیاورید، دوری از انها کاملاً مشکلی اسـت.

 

اما ترساندن انها سرگرم‌کننده‌تر اسـت – زیرا اغلب انها خیلی خوب بازی نمیکنند. خودرا در موقعیت حمله قرار دهید، همیشه تماس بگیرید و با هر دست مناسب بلند کنید – از این دیوانه ها چیزهای زیادی می‌توان ساخت.

 

مهماندار

لاس وگاس مملو از توریست هاي‌ مست اسـت کـه بـه طور تصادفی بـه بازی نقدی شـما هم می افتند. پس بـه گرمی از آن ها استقبال کنید. گپ بزنید، باهم شوخی کنید، یا شاید حتی یک نوشیدنی سفارش دهید – هر کاری میتوانید انجام دهید تا انها را سر میز خود نگه دارید.

 

مطمئناً می خواهید کـه وقتی او بـه دور شـما می‌پیوندد، برای جکپات بازی کنید، زیرا او برای سرگرمی و سرگرمی اینجاست، بنابر این بیشتر شرط‌بندی میکند، رایز میکند و بلوف میزند. اگر بیشتر از حد معمول از ماموریت هاي‌ خود سود می‌برید تعجب نکنید، زیرا یکی دو نفر از این افراد می توانند هزینه هاي‌ سفر شـما را تامین کنند!

چگونه می توان بازی های نقدی زنده لاس وگاس را شکست داد

انتخاب بازی – آماده و روشن

زمان و مکان بازی برای موفقیت شـما بسیار مهم اسـت. احتمالاً هیچ بازی “دشوار” 1/3 دلاری پیدا نخواهید کرد، اما با کرکره هاي‌ 2/5 دلاری، سطح بازیکنان بین قمارباز معمولی و آسیاب باتجربه بسیار متفاوت اسـت.

 

کجا

بـه طور کلی، بازی ها در مکان هاي‌ کوچک تر ساکت تر از مکان هاي‌ قدیمی هستند. این با انتخاب بیشتر بازی‌ها در سالن‌هاي‌ بزرگ تر جبران میشود، ودر این جا احتمال بیشتری وجوددارد کـه میکسرهای خودکار را روی میزها پیدا کنید تا عقربه‌هاي‌ بیشتری در ساعت داده شود. برای 1 دلار / 2 دلار و 1 دلار / 3 دلار باید بتوانید در همه ی جا چیزی پیدا کنید، اما جزیره گنج، ونیزی و MGM Grand بـه ویژه خوب هستند.

 

چه زمانی

همان طور کـه انتظار دارید، بازی‌هاي‌ بعدازظهر ملایم‌تر و آرام‌تر از بازی‌هاي‌ شبانه هستند. از سوی دیگر، میزها در طول روز مملو از بازیکنان مسن تر با سبک سختگیرانه و قابل پیشبینی اسـت کـه بـه اسانی می‌توان از ان بهره برد. و اگر برایتان مهم نیست کـه کمی تا دیروقت بیدار بمانید، بازی‌ها می توانند بـه‌ویژه تا ساعت‌هاي‌ ابتدایی صبح کـه شرکت‌کنندگان خسته، مست یا بهتر از همه ی، هر دوی ان‌ها می شوند برجسته باشند.

 

در وگاس، روز هفته نیز مهم اسـت. گیمرهای معمولی کمتر و اکشن کمتری در طول هفته وجوددارد. بازی‌ها سخت‌تر هستند، حتی اگر تعداد زیادی از بازیکنان ضعیف و سفت بازی کنند و بـه اسانی بتوان آن ها را شکست داد. در آخر هفته‌ها، بـه‌ویژه عصرها، تعداد زیادی بازیکن مست با جیب‌هاي‌ شل و تمام کارهایی کـه می خواهید پیدا خواهید کرد.

 

منبع: hceap.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا